SUMMER WORKSHOPS W INNO DUO

27.07 – Kamilia

Koszt. 76 zł

Inno Duo Summer Workshops 1 – Language-Culture Workshop – Brit up!

https://language-culture-workshop.konfeo.com

To 2h warsztat językowo-kulturowy, podczas którego omówimy najważniejsze aspekty kultury krajów anglojęzycznych i omówimy związane z nimi ciekawostki językowe. Powiemy jak to zrobić żeby nie popełnić żadnej gafy, czy też tzw. ‚faux pas’ 🙂

Zapraszam!

 

28.07 – Kamilia

Koszt. 76 zł

Inno Duo Summer Workshops  2- One game, songs, visual thinking and more to help you master the language!

https://one-game-songs-visual-thinking.konfeo.com

One Game, Songs, Visual Thinking and more to 2h warsztat językowy skierowany do wszystkich, którzy chcą poznać niestandardowe techniki, które pomogą w lepszym przyswajaniu języka i skutecznym jego zapamiętywaniu, a co za tym idzie efektywnym jego wykorzystywaniu. Pokażę Ci jak się uczyć by się nauczyć i pozbyć przy tym blokady w mówieniu :-)!
Zapraszam! Będzie mega kreatywnie i zabawnie :-)!

Zapraszam!

 

29.07

Koszt. 95 zł – Kamilia

Inno Duo Summer Workshops 3 – VR – czyli wirtualna rzeczywistość oraz nowe technologie w nauce języków obcych

https://VR-virtual-reality-new-technologies.konfeo.com

To 2,5h warsztat językowy skierowany do wszystkich, którzy chcą nauczyć się wykorzystywać nowe technologie w nauce języka. Pokażę Ci czym jest VR – czyli wirtualna rzeczywistość, która ożywi Twój język na dobre. Dodatkowe omówię ciekawe aplikacje i programy, które pomogą Ci skutecznie w przyswajaniu języka oraz pozbywaniu się blokad w mówieniu. Musisz to zobaczyć na własne oczy J!

Zapraszam! Będzie mega interaktywnie i przekażę Ci moc inspiracji do użytku w domu i nie tylko J

 

29.07 – Ola

Koszt. 76 zł

Inno Duo Summer Workshops 3.5 – Dos and don’ts and common mistakes to avoid in English

https://dos-and-donts-common-mistakes-in-English.konfeo.com

Ten 2h warsztat będzie pełen ciekawostek! Zarówno jeśli chodzi o gramatykę, słownictwo jak i wymowę. Dowiecie się gdzie często,  szczególnie my Polacy popełniamy błędy i co robić aby ich unikać. Porozmawiamy również o różnicach pomiędzy brytyjskim i amerykańskim angielskim w znaczeniu oraz wymowie najważniejszych słówek.

Warsztat skierowany jest dla osób, które interesują się językiem, chcą poszerzać wiedzę i posługiwać się angielskim z pełnym profesjonalizmem.

Zapraszam!

 

03.08 – Ola

Koszt. 76 zł

Inno Duo Summer Workshops 4 – Communicating easily on your trip abroad

https://communicating-easily-on-your-trip-abroad.konfeo.com

To 2h warsztat językowy podczas którego poznasz i przećwiczysz najważniejsze zwroty przydatne kiedy udajesz się za granicę. Dowiesz się jak załatwić podstawowe sprawy i co zrobić kiedy zabraknie Ci słów.
Zapraszam wszystkie osoby, które podróżują i chcą być przygotowane na różne sytuacje za granicą, a przede wszystkim chcące pozbyć się bariery przed mówieniem!

Zapraszam!

 

04.08 – Ola

Koszt. 76 zł
Inno Duo Summer Workshops 5 – Pronunciation level 1 – czyli pigułka z wymowy brytyjskiej cz.1

https://pronunciation-level1.konfeo.com


Pigułka z wymowy poziom 1 – to praktyczny warsztat z wymowy, na którym przedstawię najważniejsze różnice pomiędzy wymową polską i brytyjską. Powiem o najczęściej popełnianych błędach oraz o tzw. false friends i o tym jak w szybki sposób ucząc się nowych dźwięków znacznie polepszyć swoją wymowę. Przedstawię również podstawy alfabetu fonetycznego.

Warsztaty z wymowy to idealna propozycja dla osób, które mówiąc po angielsku chcą brzmieć profesjonalnie, robić dobre wrażenie na rozmowach o pracę, w pracy, w rozmowach z obcokrajowcami, czy na wyjeździe.

Zapraszam!

 

05.08 – Ola

Koszt. 76 zł
Inno Duo Summer Workshops 6 – Pronunciation level 2 – czyli pigułka z wymowy brytyjskiej cz.2

https://pronunciation-level2.konfeo.com

Pigułka z wymowy poziom 2 – to praktyczny 2h warsztat z wymowy brytyjskiej, podczas którego pogłębimy wiedzę dotyczącą alfabetu fonetycznego, jak również będziemy ćwiczyć nowopoznane dźwięki. Jest to idealne dopełnienie warsztatów poziomu 1 lub też warsztaty dla osób które wcześniej miały już styczność z nauką wymowy, a chcą nad nią dalej pracować.

Warsztaty z wymowy to idealna propozycja dla osób, które mówiąc po angielsku chcą brzmieć profesjonalnie, robić dobre wrażenie na rozmowach o pracę, w pracy, w rozmowach z obcokrajowcami, czy na wyjeździe.

Zapraszam!

 

05.08 – Ola & Kamilia

Koszt. 100 zł

Inno Duo Summer Workshops 7 – A successful job interview in English

https://a-succesful-job-interview-in-English.konfeo.com

To bardzo praktyczny 2,5h warsztat, na którym omówimy pytania które najczęściej pojawiają się na rozmowach o pracę. Podpowiemy jak napisać dobre CV. Ustalimy co robić aby dobrze wypaść i odpowiednio „sprzedać” się na rozmowie o pracę. Przećwiczymy przykładowe rozmowy (typical Questions and Answers), tak abyście mogli poczuć się pewniej i zawalczyć o swoje marzenia w poszukiwaniu lepszej pracy, gdzie język angielski jest wymagany.

Warsztaty przeznaczone przede wszystkim dla osób, które w najbliższym czasie będą poszukiwały nowej pracy, lub zastanawiają się nad zmianą obecnej. Dla tych, którzy potrzebują konkretnych i efektywnych wskazówek oraz tych, którzy potrzebują przełamać barierę w mówieniu po angielsku w sytuacjach biznesowych.

Zapraszamy!

 

Wkrótce podamy najbliższe terminy warsztatów na rok 2017/2018.

 

Napisz na: biuro@innoduo.pl lub zadzwoń na nr: 666 611 778, a my postaramy się znaleźć rozwiązanie specjalnie dla Ciebie.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do śledzenia naszej strony na fb, tam na bieżąco informujemy o wszystkich wydarzeniach naszej szkoły i nie tylko.

O szkole

„Inno Duo to  innowacyjne i dualistyczne podejście do
nauki języków obcych”

Facebook

Translate »