Podsumowanie

Liczba zajęć w tygodniu
2

Rodzaj zajęć
Nie wybrano

Dodatkowo

Cena tygodniowo

0 zł

Zapytaj o kurs według indywidualnych preferencji

Cennik

Sprawdź ile będzie kosztować wybrany przez ciebie kurs językowy. Dostosuj naukę języka do swoich indywidualnych preferencji i stwórz kurs szyty na miarę! Żadna inna szkoła językowa nie da Ci takiej swobody w doborze zajęć, przyjdź i przekonaj się dlaczego jesteśmy wyjątkowi!

*W ramach ceny kursu zawarty jest dostęp do multimedialnej platformy kursu innoduo.langlion.com oraz dostęp do interaktywnego programu do nauki słówek innoduo.fiszkoteka.pl. Wszystkie materiały dydaktyczne, oprócz podręczników kursowych, zapewniane są przez szkołę i chronione są prawami autorskimi.

 

Dodatkowo możecie skorzystać z pewnych zniżek, sprawdź z jakich?

Obowiązujące zniżki na semestr 2019/2020:

Zniżka za staż– dla uczących się w Inno Duo powyżej 2 lat, na stałe 5 % taniej ( od stawki bazowej).

Zniżka rodzinna– na stałe 5 % taniej ( od stawki bazowej). Jeśli twój mąż, żona, dziecko uczy się u nas, jedno z Was otrzyma zniżkę na swoje zajęcia indywidualne.

Za skuteczne polecenie Inno Duo ( czyli zapisanie się na kurs osoby z polecenia)- zyskujesz gratis 1 zajęcia indywidualne lub zniżkę  20 % na swój kurs w dowolnym miesiącu.

Za polubienia naszego profilu na facebooku i udostępnienie linku swoim znajomym zyskujesz możliwość uzyskania darmowych kursów na swojej fiszkotece, Twoi znajomi również! Zgłoście to na biuro@innoduo.pl.

Ile razy w tygodniu chcesz uczestniczyć w zajęciach
Wybierz rodzaj zajęć
Długość zajęć

O szkole

„Inno Duo to  innowacyjne i dualistyczne podejście do
nauki języków obcych”

Facebook

Translate »