English Pill

Jeżeli obawiasz się poziomu swojego języka a czeka Cię w najbliższym czasie np. spotkanie biznesowe czy też wyjazd za granicę, to jest to idealny kurs dla Ciebie. Angielski w pigułce, bo tak brzmi tytuł kursu, umożliwi Ci opanowanie w krótkim czasie materiału z danej dziedziny (np. angielski biznesowy). Po takim kursie od razu zniknie stres przed ważnymi wydarzeniami związanymi z użyciem obcego języka!

Kurs online

To propozycja dla wszystkich ograniczonych czasowo lub w inny sposób uniemożliwiający im naukę języka angielskiego. Wybierając tę formę nauki przekonasz się jak niewiele potrzeba, by sprawnie zacząć komunikować się w języku obcym. Jest to również alternatywa dla wszystkich tych, którym dojazd lub lokalizacja utrudniają decyzję o rozpoczęciu nauki.

Zajęcia indywidualne – One on One

Program zakłada kurs tzw. ‘tailor made’ dostosowany w pełni do możliwości językowych słuchacza jak również uwzględniający indywidualne potrzeby i preferencje co do metodyki nauczania i używanych podczas zajęć materiałów dydaktycznych.

Zajęcia w grupie

Kurs dostosowany do konkretnych możliwości językowych słuchaczy. Zajęcia dostosowane do wieku słuchaczy. Kurs zakłada konkretny materiał do przerobienia na zajęciach po którym słuchacz powinien osiągnąć dany poziom umiejętności językowych, weryfikowany egzaminem semestralnym w połowie kursu i na jego zakończenie. W grupach 2-4 os. staramy się uwzględniać idywidualne potrzeby i preferencje do nauki każdego z uczestników. Z kolei w grupach 5-8 os. często odgrywamy scenki typu 'role plays’ i staramy się rozwijać umiejętności pracy w zespole.

Zajęcia łączone

Zajęcia w grupie + bloki zajęć indywidualnych (częstotliwość zajęć i grafik ustalamy po otrzymaniu preferencji możliwość czasowych słuchacza). Kurs ten jest alternatywą dla tradycyjnych kursów grupowych, które nie spełniają do końca oczekiwań słuchacza. Na naszych zajęciach łączonych opanujesz interakcje w grupie oraz poprawisz zdolności komunikacyjne. Na zajęciach indywidualnych dopracujemy braki w gramatyce, wymowie i skupimy się na pozostałych obszarach w których czujesz się niepewny.

Zajęcia z native speakers

Dodatkowo do każdego rodzaju kursu oferujemy 1 godz. w m-cu grupowych zajęć konwersacyjnych z native speakers w ramach ceny kursu. Takie zajęcia to świetne uzupełnienie standardowego kursu.

Istnieje możliwość dokupienia większej ilości godzin z native speakers zarówno w trybie indywidualnym jak i grupowym  (częstotliwość zajęć i grafik ustalamy po otrzymaniu preferencji możliwości czasowych słuchacza i dostosowaniu ich do możliwości czasowych native speakers).

Ponadto co roku w okolicach wakacji odbywają się cykliczne warsztaty z native speakers z różnych części świata, na które serdecznie zapraszamy naszych uczestników kursu.

Zajęcia w formie warsztatów językowych tzw.’study labs’

Zajęcia te mają całkowicie charakter warsztatowy i mają za zadanie wykorzystanie języka w konkretnych życiowych sytuacjach.

Dostępna tematyka:

  • English in the kitchen – Let’s cook together!
  • English at home – Let’s clean our home and prepare for a party!
  • English while shopping. Let’s buy some clothes!
  • English before a travel. Let’s book a hotel and prepare for holidays!

Jeśli jesteś zainteresowany inną tematyką niż powyższa skontaktuj się z nami a spróbujemy przygotować tematykę warsztatów skrojoną na Twoje potrzeby.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!