Jesteśmy dla Was by dokonać tego czego bardzo chcecie i umiejętnie Was w tym prowadzić.
Zapraszamy każdego kto chcę wyruszyć w tą fantastyczną podróż, którą jest nauka języka obcego by poprzez pokonywanie barier pomóc Ci odkryć świat, a może nawet nim zawładnąć ;-)

Poznaj lektorów uczących w naszej szkole

Kamilia Kowalska

Prezes Zarządu/Metodyczka/Lektorka jęz. angielskiego

Z wykształcenia jestem anglistką i marketingowcem. Angielski stał się moim hobby już będąc małą dziewczynką, a potem przerodził się w pasję i w rezultacie tę drogę obrałam jako moją ścieżkę zawodową bo nie wyobrażałam sobie by język angielski nie towarzyszył mi na codzień w pracy. Mam za sobą również spore doświadczenie korporacyjne oraz w pracy z ludźmi z kadry zarządzającej ale również pracownikami firm przeróżnych specjalizacji. Gdy na świecie pojawiły się moje dzieci to "wzięłam je na warsztat" i pokochałam uczenie dzieci, ta ich spontaniczna radość i nieśmiałe kroki w podejmowaniu wyzwań utwierdziły mnie w przekonaniu, że to zawód na całe życie i ogromna odpowiedzialność za los tych małych i tych większych ;-) Oprócz angielskiego moimi pasjami są: aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie i akcje społeczno-lokalne na rzecz mieszkańców. Moje motto - uwierz w siebie and never give up :-)!

Aleksandra Kus

Lektorka jęz. angielskiego - online

Jestem z wykształcenia anglistką i ukończyłam też Clark University ze specjalizacją Professional Communication in Marketing. W sercu zawsze czułam, że mam jeszcze jedną pasję, którą chciałam rozwijać, czyli moją artystyczną duszę, dlatego ukończyłam również Grafikę na ASP. Staram się w mojej pracy lektorskiej wykorzystywać zdobytą wiedzę i przekazywać pasję do języka w sposób możliwie jak najbardziej praktyczny i dostosowany do potrzeb ucznia. Dla mnie priorytetem jest właściwa komunikacja w języku obcym i nad tym głównie pracujemy na naszych zajęciach online :-)

Paul Kowalski

Lektor jęz. angielskiego - Native Speaker

I was born in Poland but raised in the United States Of America for 31 years. Graduated Drexel University in Philadelphia with a Mechanical Engineering degree. Worked for many years as a Clinical Engineer for a medical company. I traveled all across America. I am strong motorcycle enthusiast who loves to travel, read fiction novels, and maintain a healthy & active lifestyle. Not afraid of any new challenges in life, very enthusiastic and open minded :-) Recently I have moved to Poland to be with my family and to start a new career as an English Teacher. I want to teach my students how to use English confidently without speaking barriers. Communication is my strongest point :-)

Justyna Mic

Lektorka jęz. angielskiego dzieci i młodzież - online

Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego i swoją pracę uważam za pasję. Współpracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Bez względu na to, czy są to zajęć online, czy stacjonarne zawsze jest dużo zabawy i odkrywania nowych rzeczy. Sama uwielbiam uczyć się nowych języków obcych i czerpać z tego radość i satysfakcję, którą staram się przekazać swoim uczniom.

O szkole

„Inno Duo to  innowacyjne i dualistyczne podejście do
nauki języków obcych”

Facebook

Translate »