O nas

Inno Duo Language Zone – why we?

Nauka języka angielskiego w naszej szkole to przygoda, przyjemność i efekt w postaci swobodnej komunikacji w tym języku, niezależnie w jakim wieku jesteś i na jakim etapie zaawansowania. Pomożemy Ci przybliżyć ten język w najbardziej efektywny dla Ciebie sposób. Zapraszamy do kontaktu i zapisów online. Przyjdź i przekonaj się sam czym jest Inno Duo i dlaczego jesteśmy wyjątkowi. Jeśli wiesz, że chcesz ale jeszcze nie wiesz czy potrafisz to czekamy właśnie na Ciebie!

Misja

Naszą misją jest nauka języków obcych oparta na innowacyjnych technikach nauczania, połączonych z zabawą i przyjemnością oraz zachęcanie do pogłębiania wiedzy i otwierania się na nowe kultury, zwyczaje oraz sprawną komunikację w środowisku międzynarodowym. Wszystko to w miłej i nieformalnej atmosferze sprzyjającej efektywnej nauce.

Metody nauczania dopasowane do Ciebie!

Staramy się zawsze dobrze oszacować Twoje możliwości, predyspozycje, sprawdzić wiedzę na dany moment ale również poznać Twoją motywację do nauki języka obcego, która jest nie mniej ważna od całej reszty.

Staramy się dobrać odpowiednie metody, materiały zarówno te tradycyjne jak i nowoczesne by jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania tak byś szybko zobaczył efekty swojej nauki. Materiały autorskie, gry i zabawy edukacyjne, warsztaty tematyczne to tylko niektóre propozycje technik stosowanych na zajęciach.

Jesteśmy nowocześni i u nas każdy kursant ma dostęp do platformy e-learningowej, gdzie może podejrzeć swój kalendarz zajęć, ma dostęp do wszelkich aktualności oraz ma możliwość przeprowadzenia lekcji online ze swoim lektorem, czy też pobrać materiały na zajęcia.

Oprócz tradycyjnych zajęć dajemy Ci również możliwość dowolnej konfiguracji swojego kursu, możesz dokładać dowolne moduły czy to z lekcji online, czy dodatkowych zajęć z native speakerem. Wszystko zależy od Twoich możliwości i preferencji.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!