Metoda nauczania

 

Chcemy by nauka u nas była nie była obowiązkiem ale przede wszystkim dawała Ci ogromną satysfakcję i napędzała Twoją motywację do działania.

Bądź trendy                                                         Bądź na czasie                                                 Bądź nowoczesny, interesujący i wykształcony          

Ucz się języków obcych od angielskiego po najbardziej egzotyczne                         Zaskocz siebie                                    Zaskocz innych

 

To tylko niektóre hasła, które oddają stosowany przez nas model nauki.

Staramy się zawsze dobrze oszacować Twoje możliwości, predyspozycje, sprawdzić wiedzę na dany moment ale również poznać Twoją motywację do nauki języka obcego, która jest nie mniej ważna od całej reszty.

Staramy się dobrać odpowiednie metody, materiały zarówno te tradycyjne jak i nowoczesne by jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania tak byś szybko zobaczył efekty swojej nauki. Materiały autorskie, gry i zabawy edukacyjne, warsztaty tematyczne to tylko niektóre propozycje technik stosowanych na zajęciach.

Jesteśmy nowocześni i u nas każdy kursant ma dostęp do platformy e-learningowej, gdzie może podejrzeć swój kalendarz zajęć, ma dostęp do wszelkich aktualności oraz ma możliwość przeprowadzenia lekcji online ze swoim lektorem, czy też pobrać materiały na zajęcia.

Oprócz tradycyjnych zajęć dajemy Ci również możliwość dowolnej konfiguracji swojego kursu, możesz dokładać dowolne moduły czy to z lekcji online, czy dodatkowych zajęć z native speakerem lub study labs. Wszystko zależy od Twoich możliwości i preferencji.

W zakładce Cennik możesz sprawdzić jak to działa i wyliczyć indywidualny kurs dla siebie.

Jednak odpowiednio dobrany kurs to nie wszystko! Nasza szkoła oferuje również innowacyjny program do nauki słówek- INNODUO.FISZKOTEKA. Jest to aplikacja do nauki słówek i systemu inteligentnych powtórek. Możesz pobrać ją na swój komputer, laptop lub komórkę ze strony https://play.google.com/store/apps/details?id=air.biz.krokodyl.innoduo i uczyć się słówek gdziekolwiek tylko zechcesz w tempie dostosowanym do Ciebie. Dzięki tej innowacyjnej aplikacji nasi lektorzy mogą udostępniać swoim kursantom kursy ze słownictwem o konkretnej tematyce. Nauka języka jeszcze nigdy nie była tak przyjemna!

Sprawdź sam i zapisz się już dziś!

 

Znak jakości

W nauce słów i zwrotów naszym uczniom pomaga Fiszkoteka

O szkole

„Inno Duo to  innowacyjne i dualistyczne podejście do
nauki języków obcych”

Facebook

Translate »