Inno Duo

Opinie

Poznaj niektóre z opinii wystawionych przez naszych słuchaczy i dołącz do grona zadowolonych kursantów naszej strefy języka.

Kamilia to profesjonalna, bardzo zaangażowana nauczycielka, umiejętnie wspierająca ucznia w nabywaniu wiedzy. Starannie planuje zajęcia, poprawia błędy w sposób zorganizowany, unikając przerywania wypowiedzi. Na bieżąco modyfikuje sposób pracy stosownie do sytuacji. Lekcje przebiegają w sympatycznej, spokojnej atmosferze, są różnorodne oraz doskonałe pod względem dydaktycznym. Bardzo serdecznie polecam!

Pani Kamilia jest osobą bardzo ciepłą i sympatyczną, jej podejście do dzieci i metody nauczania sprawiają, że nauka staje się łatwa i przyjemna, córka ma 9 lat i bardzo chętnie uczy się języka angielskiego, oczywiści efekty pracy Pani Kamili mają odzwierciedlenie w ocenach w szkole (celujący na koniec roku). Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy i metod nauczania.

Szczerze polecam zajęcia w Inno Duo. Mój angielski bardzo się poprawił. Jestem osobą 40+. Specjalizowałem się w rozpoczynaniu nauki języka – robiłem to wiele razy. Na zajęciach bardzo ruszyłem z miejsca, mogę się bez problemu komunikować w języku angielskim. Bardzo pomaga mi to w pracy i podczas wyjazdów zagranicznych.

Już na samym początku lektorka zdiagnozowała z czym mam problem. Na każdych zajęciach jest coś nowego ale jednocześnie utrwalamy to, czego się do tej pory nauczyłam. Miałam obawy przed mówieniem po angielsku ale odblokowałam się dzięki temu, że całe lekcje mówimy po angielsku. Panuje na nich swobodna atmosfera. Jednocześnie lektorka jest wymagająca ale nie dostaję po głowie jeśli nie odrobię lekcji. Niektóre zajęcia były dopasowane do profilu mojej pracy aby łatwiej mi było napisać maila lub porozumieć się z klientem. Z czystym sumieniem mogę polecić.

W pełni przyłączam się do poniższych opinii. Kamilia jest fantastyczną nauczycielką i bardzo sympatyczną osobą. U Niej nie ma nudnych lekcji:). Ma indywidualne podejście do ucznia i uważnie analizuje jego potrzeby. To prawda, jest wymagająca :), ale dla mnie to tylko plus. Efekt jest taki, że po kilku miesiącach nauki zaczynam coraz swobodniej mówić, a na lekcje przychodzę z przyjemnością. Takiej nauczycielki szukałam.

Lektorka jest stworzona do tego by uczyć. Cechuje ją profesjonalne podejście oraz bardzo dobre przygotowanie do każdych zajęć. Jest wymagająca, ale nie przesadnie, potrafi słuchać i czytelnie wyjaśniać, powyższe cechy połączone z miłą atmosferą z nutą swobody oraz luźną rozmową dają bardzo efektywny mix. Dzięki naszym rozmowom zaczęłam mówić !!!

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia, efektywne nauczanie. Gdy zmieniłam mojego dotychczasowego nauczyciela i zaczęłam naukę w Inno Duo z przyjemnością zasiadam do nauki języka angielskiego. Czuję, że MÓJ SUKCES TO RÓWNIEŻ SUKCES MOJEJ LEKTORKI 🙂

Pełen profesjonalizm. Wszystko to czego oczekiwałem jest zawarte w zajęciach. Dodatkowo atmosfera i podejście zachęca do nauki 😀

Zajęcia przeprowadzane w sposób bardzo profesjonalny . Przesympatyczna atmosfera na lekcjach i co najważniejsze indywidualne podejście do ucznia. Podręczniki i materiały nauczyciela dostosowane do poziomu ucznia . Gorąco polecam, nie pożałujecie !!!

Polecam w 100%! Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, a poziom jest idealnie dopasowany do stopnia zaawansowania ucznia, dzięki czemu język angielski staje się duużo łatwiejszy:) Osobiście jestem bardzo zadowolona z zajęć i z pewnością nauczyciela nie zmienię!:)) Polecam wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają nad wyborem odpowiedniej szkoły/kursu. Lekcje w Inno Duo to zdecydowanie dobry wybór!:)

Polecam Kamilię jako świetnego nauczyciela języka angielskiego. Kamilia ma praktyczne podejście do zajęć i dostosowuje je do faktycznych potrzeb ucznia. Dla mnie ma to szczególne znaczenie gdyż cenię swój czas i lubię go wykorzystywać w efektywny sposób. Oprócz tego, że zajęcia są dobre merytorycznie, są też prowadzone w miłej, akceptującej atmosferze, co zachęca do dalszej nauki. Jeśli komuś zależy na tym, aby uczyć się szybko i z przyjemnością to trafił pod właściwy adres 🙂

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!