Współpraca

Jesteś zainteresowany pracą?

Jeśli jesteś lektorem/lektorką języka angielskiego lub innego języka obcego z nieszablonowym podejściem do nauki języka, kochającym interakcję z uczniem, prowadzącym zajęcia w sposób nowoczesny, używającym swojej kreatywności, znającym się na technice i chętnie wyszukującym ciekawe i niestandardowe materiały do nauki języka angielskiego lub innego języka obcego.
Czekamy na Ciebie – wyślij nam swoje zgłoszenie.

Współpraca z Inno Duo

  • Jeśli chcesz dołączyć do zespołu lektorów z pasją pracujących w naszym Centrum Języków Obcych, cieszącym się bardzo dużą popularnością wśród uczniów?
  • Oczekujesz pracy, która daje dużo swobody w doborze metody nauczania i dostosowania swojego grafiku do grafiku Centrum?
  • Oczekujesz atrakcyjnego wynagrodzenie i jasnych zasad współpracy?
  • Jeśli pasja do języka angielskiego lub innego języka obcego towarzyszy Ci od zawsze?

Zgłoś się do nas by tworzyć z nami wspólnie strefę języka dla wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki  języka obcego w sposób łatwy i przyjemny!

OBECNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY LEKTORÓW ORAZ ENGLISH NATIVE SPEAKERS, którzy są mobilni i dyspozycyjni w godzinach od południa do późnych godzin wieczornych oraz w soboty w godzinach porannych do popołudnia. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego zgłoszenia drogą mailowo na adres biura.

Praca od zaraz! Zgłoś się, nie czekaj!

Formularz rekrutacyjny

    Chcesz dowiedzieć się więcej?
    Masz pytania?
    Skontaktuj się z nami!