Jesteśmy dla Was by dokonać tego czego bardzo chcecie
i umiejętnie Was w tym prowadzić.

Kamilia Kowalska, Lektor języka angielskiego, Innoduo

Kamilia Kowalska

Prezes Zarządu/Metodyczka/Lektorka jęz. angielskiego

Z wykształcenia jestem anglistką i marketingowcem. Angielski stał się moim hobby już będąc małą dziewczynką, a potem przerodził się w pasję i w rezultacie tę drogę obrałam jako moją ścieżkę zawodową bo nie wyobrażałam sobie by język angielski nie towarzyszył mi na codzień w pracy. Mam za sobą również spore doświadczenie korporacyjne oraz w pracy z ludźmi z kadry zarządzającej ale również pracownikami firm przeróżnych specjalizacji. Gdy na świecie pojawiły się moje dzieci to „wzięłam je na warsztat” i pokochałam uczenie dzieci, ta ich spontaniczna radość i nieśmiałe kroki w podejmowaniu wyzwań utwierdziły mnie w przekonaniu, że to zawód na całe życie i ogromna odpowiedzialność za los tych małych i tych większych 😉 Oprócz angielskiego moimi pasjami są: aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie i akcje społeczno-lokalne na rzecz mieszkańców. Moje motto – uwierz w siebie and never give up :-)!

Paul Kowalski

Lektor jęz. angielskiego – Native Speaker

I was born in Poland but raised in the United States Of America for 31 years. Graduated Drexel University in Philadelphia with a Mechanical Engineering degree. Worked for many years as a Clinical Engineer for a medical company. I traveled all across America. I am strong motorcycle enthusiast who loves to travel, read fiction novels, and maintain a healthy & active lifestyle. Not afraid of any new challenges in life, very enthusiastic and open minded 🙂 Recently I have moved to Poland to be with my family and to start a new career as an English Teacher. I want to teach my students how to use English confidently without speaking barriers. Communication is my strongest point 🙂

Justyna Mic, Lektor języka angielskiego, Innoduo

Justyna Mic

Lektorka jęz. angielskiego dzieci i młodzież – online

Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego i swoją pracę uważam za pasję. Współpracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Bez względu na to, czy są to zajęć online, czy stacjonarne zawsze jest dużo zabawy i odkrywania nowych rzeczy. Sama uwielbiam uczyć się nowych języków obcych i czerpać z tego radość i satysfakcję, którą staram się przekazać swoim uczniom.

Kacper Anotniak, Lektor języka angielskiego, Innoduo

Kacper Anotniak

Lektor jęz. Angielskiego dzieci i młodzież

Ukończyłem Newcastle University ze specjalizacją Business Management z hiszpańskim. Od zawsze pasjonowałem się informatyką oraz językiem angielskim. Uwielbiam piłkę nożną oraz podróże za granicę. Staram się w mojej pracy lektorskiej wykorzystywać zdobyte doświadczenie w Anglii i przekazywać wiedzę z języka w sposób możliwie jak najbardziej praktyczny i w sposób kreatywny tak aby zainteresować tym ucznia. Dla mnie priorytetem jest możliwość swobodnej komunikacji oraz nauka przez zabawę.

Milena Wojtczak

Lektorka jęz. angielskiego dzieci i młodzież – online

Nazywam się Milena Wojtczak. Posiadam międzynarodowe certyfikaty językowe potwierdzające znajomość języka angielskiego na poziomie C1, certyfikat TEFL oraz certyfikat TESOL (uprawniające do nauki języka angielskiego na całym świecie).Ukończyłam kurs języka angielskiego w biznesie,w turystyce oraz intensywny kurs języka amerykańskiego. Brałam udział w szkoleniach z języka angielskiego oraz ukończylam kursy i szkolenia pedagogiczne. Ukończyłam również kursy zawodowe w języku angielskim. Od 4 lat udzielam korepetycji online z języka angielskiego oraz prowadzę kursy językowe. Miałam także okazje uczyć obcokrajowców języka polskiego. Staram się pracować tak, aby w uczniach rozwijać zamiłowanie do języka angielskiego. Stawiam na dobrą, przyjazną i luźną atmosferę na moich zajęciach. Staram się z uczniami nawiązać wspólny język i prowadzić lekcje bez stresu.
Uczę dzieci, młodzież oraz dorosłych. Lekcje online z dziećmi oraz młodzieżą czy dorosłymi sprawiają mi ogromną radość, gdyż staram się moich uczniów zarazić pasja do języka oraz motywować do dalszej nauki. Jeszcze lepiej patrzy się na efekty tej nauki. Jako lektor prowadze lekcje online, które rozwijają wszystkie aspekty języka: słownictwo, gramatykę, wymowę, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, pisanie oraz mówienie. Jestem nauczycielem języka angielskiego z pasją który z pewnością skutecznie zmotywuje was do pracy!

Kamilla Newbery, Lektor języka angielskiego, Innoduo

Kamilla Newbery

Lektorka jęz. angielskiego – online

Jestem anglistką z wykształcenia i zamiłowania. Przez 30 lat kariery zawodowej pracowałam z każdą grupą wiekową, moi najmłodsi uczniowie mieli 4 lata, najstarsi 64. Pracuję również jako tłumaczka, jestem współautorką serii podręczników do języka angielskiego „Boomerang”, wydawanego przez PWN w latach 2000. Podczas krętych ścieżek mojego zawodowego życia zajmowałam się nie tylko nauczaniem języka angielskiego i tłumaczeniami. Przez długie lata związana byłam z biznesem międzynarodowym, głównie w środowisku medycznym, ale także przemyśle motoryzacyjnym czy drukarskim. Język angielski znam od podszewki.  Specjalizuję się w nauczaniu dorosłych na poziomie zaawansowanym oraz w Business English. Lubię niuanse językowe oraz subtelne różnice, które nadają językowi nowy wymiar, zwiększając kompetencje i świadomość języka.

Anna Janiszewska

Anna Janiszewska

Kierownik administracyjny biura/sekretariat

Chętnie pomogę we wszystkich sprawach organizacyjnych związanych z administracją i sekretariatem szkoły.

Zapraszam do kontaktu ze mną również w sprawach finansowych i związanych z obsługą naszych systemów.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Dołącz

Zapraszamy każdego kto chcę wyruszyć w tą fantastyczną podróż, którą jest nauka języka obcego by poprzez pokonywanie barier pomóc Ci odkryć świat, a może nawet nim zawładnąć 😉

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!